STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31407722
DIČ: 2020326836
IČ DPH: SK2020326836
Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.34
Dátum vzniku: 18. 12. 1995
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 6. 1996
Spisová značka: Sro/10038/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denisa Farkašová od 1. 10. 2025
    konateľ
  • Nemanja Vidović od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Pivovary Staropramen s.r.o. od 17. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 683,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 24,2 mil. €.

24,2 mil. €
Tržby
683,2 tis. €
Zisk
24,8 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
4,0 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 384,6 tis., 2022 320,8 tis., 2023 −638,4 tis., 2024 979,9 tis., 2025 683,2 tis.2021384,6 tis.2022320,8 tis.2023−638,4 tis.2024979,9 tis.2025683,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,0 mil., 2022 25,1 mil., 2023 25,2 mil., 2024 28,2 mil., 2025 24,2 mil.202120,0 mil.202225,1 mil.202325,2 mil.202428,2 mil.202524,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,2 mil. € 683,2 tis. €
2024 28,2 mil. € 979,9 tis. €
2023 25,2 mil. € -638,4 tis. €
2022 25,1 mil. € 320,8 tis. €
2021 20,0 mil. € 384,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok23,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby436,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky688,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty2,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,4 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,7 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie683,2 tis. €
  • Rezervy2,2 mil. €
  • Dlhodobé záväzky6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. tržby 24,2 mil. €.

Je firma STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 683,2 tis. €.

Je STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. sídli?

STAROPRAMEN-SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026