HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31405029
DIČ: 2020307685
IČ DPH: SK2020307685
Kopčianska 90/C, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 90/C, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.19
Dátum vzniku: 23. 10. 1995
Základné imanie: 730,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1996
Spisová značka: Sro/9797/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie a obstarávanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľnosti; nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod, veľkoobchod/; nákup, predaj a prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michael Hochstaffl od 24. 5. 2022
    konateľ
  • Peter Drahovský od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH od 25. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 117 % na 280,3 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 12,3 mil. €.

12,3 mil. €
Tržby
280,3 tis. €
Zisk
12,6 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 195,5 tis., 2022 363,1 tis., 2023 139,4 tis., 2024 129,0 tis., 2025 280,3 tis.2021195,5 tis.2022363,1 tis.2023139,4 tis.2024129,0 tis.2025280,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,6 mil., 2022 16,2 mil., 2023 11,2 mil., 2024 9,9 mil., 2025 12,3 mil.202111,6 mil.202216,2 mil.202311,2 mil.20249,9 mil.202512,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,3 mil. € 280,3 tis. €
2024 9,9 mil. € 129,0 tis. €
2023 11,2 mil. € 139,4 tis. €
2022 16,2 mil. € 363,1 tis. €
2021 11,6 mil. € 195,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky465,4 tis. €
  • Finančné účty62,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie730,3 tis. €
  • Fondy zo zisku73,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie280,3 tis. €
  • Rezervy53,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery664,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 12,3 mil. €.

Je firma HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. dosiahla zisk 280,3 tis. €.

Je HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

HOCHSTAFFL SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 90/C, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026