Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31395031
DIČ: 2020321809
IČ DPH: SK2020321809
Koceľova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Koceľova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 5. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2001
Spisová značka: Sro/8941/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christian Geiling od 18. 12. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Gizela Halmiová od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Halmi od 18. 8. 2012
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 219,3 tis. €.

219,3 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
219,3 tis. €
Celkové výnosy
412,6 tis. €
Aktíva
73,8 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
41,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 3,6 tis., 2023 6,9 tis., 2024 7,9 tis., 2025 1,2 tis.20211,9 tis.20223,6 tis.20236,9 tis.20247,9 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 215,9 tis., 2022 233,2 tis., 2023 228,0 tis., 2024 244,1 tis., 2025 219,3 tis.2021215,9 tis.2022233,2 tis.2023228,0 tis.2024244,1 tis.2025219,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 216,1 tis., 2022 237,3 tis., 2023 229,3 tis., 2024 256,8 tis., 2025 219,3 tis.2021216,1 tis.2022237,3 tis.2023229,3 tis.2024256,8 tis.2025219,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 813, 2022 1,4 tis., 2023 2,2 tis., 2024 2,6 tis., 2025 960202181320221,4 tis.20232,2 tis.20242,6 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,3 tis. € 1,2 tis. €
2024 244,1 tis. € 7,9 tis. €
2023 228,0 tis. € 6,9 tis. €
2022 233,2 tis. € 3,6 tis. €
2021 215,9 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky168,9 tis. €
  • Finančné účty219,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie406 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky338,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. tržby 219,3 tis. €.

Je firma Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. sídli?

Slovenská dôvernícka spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Koceľova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026