F.F. & F., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31392270
DIČ: 2020337924
IČ DPH: SK2020337924
Goláňova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Goláňova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 29. 3. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1995
Spisová značka: Sro/8690/B
Predmet podnikania (výber): - forfaiting & factoring, okrem súdneho vymáhania nezaplatených pohľadávok a poskytovania úverov; - poradenská činnosť v oblasti forfaiting & factoring v rozsahu voľnej živnosti; - podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Tirpák od 31. 5. 2001
    konateľ
  • Ľuboslava Tirpáková od 12. 7. 2017
    konateľ
  • EaLT s.r.o. od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F.F. & F., spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,1 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 107,5 tis. €.

107,5 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Strata
64,6 tis. €
Aktíva
29,9 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 6,5 tis., 2023 −1,6 tis., 2024 5,1 tis., 2025 −2,1 tis.20215,5 tis.20226,5 tis.2023−1,6 tis.20245,1 tis.2025−2,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,2 tis., 2022 90,7 tis., 2023 84,1 tis., 2024 98,4 tis., 2025 107,5 tis.202188,2 tis.202290,7 tis.202384,1 tis.202498,4 tis.2025107,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,5 tis. € -2,1 tis. €
2024 98,4 tis. € 5,1 tis. €
2023 84,1 tis. € -1,6 tis. €
2022 90,7 tis. € 6,5 tis. €
2021 88,2 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,9 tis. €
  • Záväzky34,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F.F. & F., spol. s r.o. v konkurze?

F.F. & F., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F.F. & F., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F.F. & F., spol. s r.o. tržby 107,5 tis. €.

Je firma F.F. & F., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F.F. & F., spol. s r.o. vykázala stratu 2,1 tis. €.

Je F.F. & F., spol. s r.o. platiteľom DPH?

F.F. & F., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F.F. & F., spol. s r.o. sídli?

F.F. & F., spol. s r.o. má sídlo na adrese Goláňova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026