Mediverse Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31388141
DIČ: 2020334415
IČ DPH: SK2020334415
Devínska Nová Ves 1348, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Devínska Nová Ves 1348, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 1. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1995
Spisová značka: Sro/8313/B
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti /na tovaru, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj …; autoservis - opravy motorových vozidiel; výroba a predaj plastov, montáž plastových roliet …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Kudlák od 1. 4. 2026
    konateľ
  • Tomáš Zapletal od 1. 4. 2026
    konateľ
  • Medicoinvest Slovakia, s.r.o. od 23. 4. 2026
    spoločník
  • Mediverse s.r.o. od 23. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mediverse Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 21,0 tis. €.

21,0 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
1,7 tis. €
Aktíva
457 €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 950, 2022 −2,1 tis., 2023 −1,9 tis., 2024 −5,7 tis., 2025 4,3 tis.20219502022−2,1 tis.2023−1,9 tis.2024−5,7 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,5 tis., 2022 74,8 tis., 2023 53,4 tis., 2024 29,5 tis., 2025 21,0 tis.202160,5 tis.202274,8 tis.202353,4 tis.202429,5 tis.202521,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,0 tis. € 4,3 tis. €
2024 29,5 tis. € -5,7 tis. €
2023 53,4 tis. € -1,9 tis. €
2022 74,8 tis. € -2,1 tis. €
2021 60,5 tis. € 950 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie457 €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mediverse Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Mediverse Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mediverse Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mediverse Slovakia, s. r. o. tržby 21,0 tis. €.

Je firma Mediverse Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mediverse Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Mediverse Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Mediverse Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mediverse Slovakia, s. r. o. sídli?

Mediverse Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Devínska Nová Ves 1348, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026