V+V Consulting spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31385524
DIČ: 2020935279
IČ DPH: SK2020935279
Listová 23, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Listová 23, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 21. 12. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/8077/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie software; účtovné poradenstvo; poradenstvo, konzultácie a školenia v obore strojárstva a ekonomiky …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V+V Consulting spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 26,2 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 112,8 tis. €.

112,8 tis. €
Tržby
26,2 tis. €
Zisk
73,3 tis. €
Aktíva
68,1 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 67,4 tis., 2022 31,6 tis., 2023 57,2 tis., 2024 76,7 tis., 2025 26,2 tis.202167,4 tis.202231,6 tis.202357,2 tis.202476,7 tis.202526,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,8 tis., 2022 126,2 tis., 2023 147,3 tis., 2024 189,5 tis., 2025 112,8 tis.2021123,8 tis.2022126,2 tis.2023147,3 tis.2024189,5 tis.2025112,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,8 tis. € 26,2 tis. €
2024 189,5 tis. € 76,7 tis. €
2023 147,3 tis. € 57,2 tis. €
2022 126,2 tis. € 31,6 tis. €
2021 123,8 tis. € 67,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,1 tis. €
  • Záväzky5,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V+V Consulting spol. s r.o. v konkurze?

V+V Consulting spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V+V Consulting spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V+V Consulting spol. s r.o. tržby 112,8 tis. €.

Je firma V+V Consulting spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V+V Consulting spol. s r.o. dosiahla zisk 26,2 tis. €.

Je V+V Consulting spol. s r.o. platiteľom DPH?

V+V Consulting spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V+V Consulting spol. s r.o. sídli?

V+V Consulting spol. s r.o. má sídlo na adrese Listová 23, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026