SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31385265
DIČ: 2020304154
IČ DPH: SK2020304154
Bárdošova 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bárdošova 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 13. 12. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 6. 1998
Spisová značka: Sro/8057/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom predaja iným prevádzkovateľ…; sprostredkovateľská činnosť; činnosť podnikatel'ských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zbyněk Kněžínek od 10. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 1,8 mil. € a tržby jej narástli o 12 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
1,8 mil. €
Zisk
6,8 mil. €
Celkové výnosy
6,3 mil. €
Aktíva
4,8 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
44,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,8 mil.20211,4 mil.20221,9 mil.20231,4 mil.20241,6 mil.20251,8 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 5,2 mil., 2023 5,4 mil., 2024 6,1 mil., 2025 6,8 mil.20215,5 mil.20225,2 mil.20235,4 mil.20246,1 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 1,8 mil. €
2024 6,1 mil. € 1,6 mil. €
2023 5,4 mil. € 1,4 mil. €
2022 5,2 mil. € 1,9 mil. €
2021 5,5 mil. € 1,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,5 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 mil. €
  • Finančné účty788,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,8 mil. €
  • Rezervy21,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. v konkurze?

SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. tržby 6,8 mil. €.

Je firma SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. dosiahla zisk 1,8 mil. €.

Je SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. sídli?

SLOVAKIA MEDICAL, s.r.o. má sídlo na adrese Bárdošova 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026