001 bratislava-reality, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31383904
DIČ: 2020821187
Palisády 729/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 729/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 11. 1994
Základné imanie: 597,5 tis. €
Spisová značka: Sro/7933/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností; konzultačná, poradenská a školiaca činnosť v uvedených predmetoch činnosti; ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tatiana Prokopová od 12. 4. 2024
    konateľ
  • Account4you a.s. od 26. 6. 2024
    spoločník
  • GREEN OLD AGE, občianske združenie od 28. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 001 bratislava-reality, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 3,6 tis. €.

3,6 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
3,6 tis. €
Celkové výnosy
638,6 tis. €
Aktíva
638,2 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
94,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 6,7 tis., 2023 −755, 2024 −3,7 tis., 2025 3,0 tis.20215,2 tis.20226,7 tis.2023−7552024−3,7 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,2 tis., 2022 13,5 tis., 2023 0, 2024 2,5 tis., 2025 3,6 tis.20218,2 tis.202213,5 tis.2023020242,5 tis.20253,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2023 0, 2025 3,6 tis.2021–2022–202302024–20253,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2023 0, 2025 3402021–2022–202302024–2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 tis. € 3,0 tis. €
2024 2,5 tis. € -3,7 tis. €
2023 0 € -755 €
2022 13,5 tis. € 6,7 tis. €
2021 8,2 tis. € 5,2 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky617,6 tis. €
  • Finančné účty21,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie597,5 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 001 bratislava-reality, s. r. o. v konkurze?

001 bratislava-reality, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 001 bratislava-reality, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 001 bratislava-reality, s. r. o. tržby 3,6 tis. €.

Je firma 001 bratislava-reality, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 001 bratislava-reality, s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma 001 bratislava-reality, s. r. o. sídli?

001 bratislava-reality, s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 729/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026