TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31382711
DIČ: 2020303637
IČ DPH: SK2020303637
Námestie 1. mája 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Námestie 1. mája 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 11. 11. 1994
Základné imanie: 15,2 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1994
Spisová značka: Sa/744/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie športových zariadení; poľnohospodárska výroba; chov koní …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA UNITED CORPORATION, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 254,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 9,6 mil. €.

9,6 mil. €
Tržby
254,3 tis. €
Zisk
10,0 mil. €
Celkové výnosy
40,9 mil. €
Aktíva
39,8 mil. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
58,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 −89,4 tis., 2023 51,9 tis., 2024 196,5 tis., 2025 254,3 tis.20211,1 mil.2022−89,4 tis.202351,9 tis.2024196,5 tis.2025254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 7,0 mil., 2023 8,4 mil., 2024 9,1 mil., 2025 9,6 mil.20213,0 mil.20227,0 mil.20238,4 mil.20249,1 mil.20259,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,6 mil. € 254,3 tis. €
2024 9,1 mil. € 196,5 tis. €
2023 8,4 mil. € 51,9 tis. €
2022 7,0 mil. € -89,4 tis. €
2021 3,0 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,1 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok16,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,3 mil. €
  • Zásoby76,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky334,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky517,4 tis. €
  • Finančné účty17,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie170,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,2 mil. €
  • Kapitálové fondy2,4 mil. €
  • Fondy zo zisku2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie254,3 tis. €
  • Rezervy216,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky752,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA UNITED CORPORATION, a.s. v konkurze?

TATRA UNITED CORPORATION, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA UNITED CORPORATION, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA UNITED CORPORATION, a.s. tržby 9,6 mil. €.

Je firma TATRA UNITED CORPORATION, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA UNITED CORPORATION, a.s. dosiahla zisk 254,3 tis. €.

Je TATRA UNITED CORPORATION, a.s. platiteľom DPH?

TATRA UNITED CORPORATION, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA UNITED CORPORATION, a.s. sídli?

TATRA UNITED CORPORATION, a.s. má sídlo na adrese Námestie 1. mája 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026