Beiersdorf Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31380824
DIČ: 2020303318
IČ DPH: SK2020303318
Einsteinova 33/3998, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 33/3998, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.45
Dátum vzniku: 14. 10. 1994
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 10. 1994
Spisová značka: Sro/7685/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovanie obchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Singer od 1. 7. 2025
    konateľ
  • Oscar Amezcua od 1. 9. 2025
    konateľ
  • Beiersdorf CEE Holding GmbH od 22. 4. 2022
    spoločník
  • Beiersdorf Gesellschaft m.b.H. od 18. 7. 2024
    spoločník
  • Barbara Jelínková od 28. 10. 2025
    prokurista
  • Hana Špačková od 28. 10. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Beiersdorf Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 737,2 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 30,3 mil. €.

30,3 mil. €
Tržby
737,2 tis. €
Zisk
30,8 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
3,7 mil. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 mil., 2022 3,0 mil., 2023 793,4 tis., 2024 1,1 mil., 2025 737,2 tis.20213,5 mil.20223,0 mil.2023793,4 tis.20241,1 mil.2025737,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,2 mil., 2022 24,9 mil., 2023 30,7 mil., 2024 33,4 mil., 2025 30,3 mil.202123,2 mil.202224,9 mil.202330,7 mil.202433,4 mil.202530,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,3 mil. € 737,2 tis. €
2024 33,4 mil. € 1,1 mil. €
2023 30,7 mil. € 793,4 tis. €
2022 24,9 mil. € 3,0 mil. €
2021 23,2 mil. € 3,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,4 tis. €
  • Zásoby87,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,5 mil. €
  • Finančné účty4,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie37,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Kapitálové fondy341,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie737,2 tis. €
  • Rezervy2,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Beiersdorf Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Beiersdorf Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Beiersdorf Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Beiersdorf Slovakia, s.r.o. tržby 30,3 mil. €.

Je firma Beiersdorf Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Beiersdorf Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 737,2 tis. €.

Je Beiersdorf Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Beiersdorf Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Beiersdorf Slovakia, s.r.o. sídli?

Beiersdorf Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 33/3998, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026