FYTOFARM, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31376398
DIČ: 2020337198
IČ DPH: SK2020337198
Dúbravská cesta 21, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúbravská cesta 21, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 27. 7. 1994
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1994
Spisová značka: Sro/7345/B
Predmet podnikania (výber): výskum, vývoj a výroba v oblasti biotechnologických a chemických špecialít a prípravkov na výživu a ochranu rastlín, …; sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov a nákup a predaj tovarov; výkon služieb v oblasti biotechnológií a aplikovanej biológie pre ochranu a výživu rastlín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Mada od 1. 8. 2024
    konateľspoločník
  • Lucia Benová od 1. 8. 2024
    spoločník
  • Oľga Hýblová od 1. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FYTOFARM, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 87,7 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 837,1 tis. €.

837,1 tis. €
Tržby
87,7 tis. €
Zisk
837,1 tis. €
Celkové výnosy
630,6 tis. €
Aktíva
377,8 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
50,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116,4 tis., 2022 57,7 tis., 2023 29,1 tis., 2024 89,2 tis., 2025 87,7 tis.2021116,4 tis.202257,7 tis.202329,1 tis.202489,2 tis.202587,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 888,8 tis., 2022 805,2 tis., 2023 584,9 tis., 2024 598,9 tis., 2025 837,1 tis.2021888,8 tis.2022805,2 tis.2023584,9 tis.2024598,9 tis.2025837,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 837,1 tis. € 87,7 tis. €
2024 598,9 tis. € 89,2 tis. €
2023 584,9 tis. € 29,1 tis. €
2022 805,2 tis. € 57,7 tis. €
2021 888,8 tis. € 116,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok54,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,4 tis. €
  • Zásoby412,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky72,9 tis. €
  • Finančné účty80,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov275,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,7 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky185,7 tis. €
  • Bankové úvery31,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FYTOFARM, spol. s r. o. v konkurze?

FYTOFARM, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FYTOFARM, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FYTOFARM, spol. s r. o. tržby 837,1 tis. €.

Je firma FYTOFARM, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FYTOFARM, spol. s r. o. dosiahla zisk 87,7 tis. €.

Je FYTOFARM, spol. s r. o. platiteľom DPH?

FYTOFARM, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FYTOFARM, spol. s r. o. sídli?

FYTOFARM, spol. s r. o. má sídlo na adrese Dúbravská cesta 21, Bratislava, 845 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026