BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o.,

Aktívna spoločnosť
IČO: 31372961
DIČ: 2020302537
IČ DPH: SK2020302537
Mojmírovská 9, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojmírovská 9, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 3. 6. 1994
Základné imanie: 2,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1994
Spisová značka: Sro/10909/N
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; - výroba betónových strešných krytín; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Kristián Šnírer od 15. 9. 2011
    konateľ
  • BMI Austria GmbH od 24. 10. 2020
    spoločník
  • Ing. Pavol Cok od 30. 4. 2021
    prokurista
  • Mgr. Katarína Bagarová od 30. 4. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., v roku 2025 zvýšila stratu o 48 % na 2,5 mil. € a tržby jej narástli o 9 % na 17,3 mil. €.

17,3 mil. €
Tržby
2,5 mil. €
Strata
17,6 mil. €
Celkové výnosy
10,1 mil. €
Aktíva
517,5 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
8,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,7 mil., 2023 281,3 tis., 2024 −1,7 mil., 2025 −2,5 mil.20212,2 mil.20222,7 mil.2023281,3 tis.2024−1,7 mil.2025−2,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,8 mil., 2022 24,5 mil., 2023 17,8 mil., 2024 15,9 mil., 2025 17,3 mil.202119,8 mil.202224,5 mil.202317,8 mil.202415,9 mil.202517,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,3 mil. € -2,5 mil. €
2024 15,9 mil. € -1,7 mil. €
2023 17,8 mil. € 281,3 tis. €
2022 24,5 mil. € 2,7 mil. €
2021 19,8 mil. € 2,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,5 mil. €
  • Zásoby2,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky239,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky561,9 tis. €
  • Finančné účty575,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku577,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov434,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,5 mil. €
  • Rezervy1,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky-709 €
  • Krátkodobé záväzky8,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., v konkurze?

BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., tržby 17,3 mil. €.

Je firma BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., vykázala stratu 2,5 mil. €.

Je BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., platiteľom DPH?

BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., sídli?

BRAMAC-strešné systémy, spol. s r.o., má sídlo na adrese Mojmírovská 9, Nitra, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026