RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31369308
DIČ: 2020315506
IČ DPH: SK2020315506
Trnavská 80, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská 80, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 31. 3. 1994
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1994
Spisová značka: Sro/6724/B
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva, elektrotechniky a strojárenstva; - organizovanie sympózií, konferencií, školení, výstav a veľtrhov; - reklamná, propagačná a inzerčná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Mihálová od 27. 6. 2010
    konateľ
  • RNDr. Jozef Mihál od 5. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila zisk o 571 % na 114,5 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 784,9 tis. €.

784,9 tis. €
Tržby
114,5 tis. €
Zisk
785,7 tis. €
Celkové výnosy
486,5 tis. €
Aktíva
178,6 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,8 tis., 2022 50,4 tis., 2023 56,8 tis., 2024 17,1 tis., 2025 114,5 tis.202170,8 tis.202250,4 tis.202356,8 tis.202417,1 tis.2025114,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 476,1 tis., 2022 546,9 tis., 2023 520,8 tis., 2024 546,4 tis., 2025 784,9 tis.2021476,1 tis.2022546,9 tis.2023520,8 tis.2024546,4 tis.2025784,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 784,9 tis. € 114,5 tis. €
2024 546,4 tis. € 17,1 tis. €
2023 520,8 tis. € 56,8 tis. €
2022 546,9 tis. € 50,4 tis. €
2021 476,1 tis. € 70,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,6 tis. €
  • Zásoby3,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky993 €
  • Krátkodobé pohľadávky295,4 tis. €
  • Finančné účty123,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Kapitálové fondy166 €
  • Fondy zo zisku511 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie114,5 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky306,9 tis. €
  • Bankové úvery37 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 784,9 tis. €.

Je firma RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 114,5 tis. €.

Je RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

RELIA, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Trnavská 80, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026