C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31365060
DIČ: 2020302097
IČ DPH: SK2020302097
Ventúrska 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ventúrska 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 27. 12. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1994
Spisová značka: Sro/6341/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovnej evidencie; činnosť účtovných poradcov; činnosť organizačných a ekonomických poradcov

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 529 € a tržby jej narástli o 1 % na 147,7 tis. €.

147,7 tis. €
Tržby
529 €
Zisk
28,0 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 −5,9 tis., 2023 1,8 tis., 2024 667, 2025 52920211,4 tis.2022−5,9 tis.20231,8 tis.20246672025529
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,4 tis., 2022 167,8 tis., 2023 171,1 tis., 2024 145,9 tis., 2025 147,7 tis.2021199,4 tis.2022167,8 tis.2023171,1 tis.2024145,9 tis.2025147,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 147,7 tis. € 529 €
2024 145,9 tis. € 667 €
2023 171,1 tis. € 1,8 tis. €
2022 167,8 tis. € -5,9 tis. €
2021 199,4 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky13,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 147,7 tis. €.

Je firma C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 529 €.

Je C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

C.E.S., spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Ventúrska 18, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026