INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31360041
DIČ: 2020336439
IČ DPH: SK2020336439
Zátišie 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zátišie 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 18. 10. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1993
Spisová značka: Sro/5907/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov; nákup a predaj tovarov /tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nakupovať a predávať len s osobitným po…; vykonávanie inžinierskych stavieb /vrátane technickej vybavenosti sídliskových celkov/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Starosta od 19. 2. 2019
    konateľspoločník
  • Michal Starosta od 5. 11. 2022
    konateľspoločník
  • Milan Hraška od 13. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 319 % na 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 17,6 tis. €.

17,6 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
50,2 tis. €
Aktíva
47,5 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 2,3 tis., 2023 15,9 tis., 2024 1,5 tis., 2025 6,4 tis.20213,3 tis.20222,3 tis.202315,9 tis.20241,5 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,7 tis., 2022 69,5 tis., 2023 66,0 tis., 2024 40,7 tis., 2025 17,6 tis.202183,7 tis.202269,5 tis.202366,0 tis.202440,7 tis.202517,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,6 tis. € 6,4 tis. €
2024 40,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 66,0 tis. € 15,9 tis. €
2022 69,5 tis. € 2,3 tis. €
2021 83,7 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,5 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. v konkurze?

INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. tržby 17,6 tis. €.

Je firma INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. platiteľom DPH?

INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. sídli?

INSMAT - obchodná a stavebná spol. s r.o. má sídlo na adrese Zátišie 12, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026