NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31358152
DIČ: 2020329278
IČ DPH: SK2020329278
Kopčianska 92, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 92, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.31
Dátum vzniku: 16. 9. 1993
Základné imanie: 829,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1993
Spisová značka: Sro/5741/B
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; - činnosť realitnej kancelárie; - prevádzkovanie skladovej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tibor Majzún od 13. 9. 2007
    konateľ
  • Juraj Hric od 1. 10. 2026
    konateľ
  • Cargo-Partner Holdings GmbH od 3. 10. 2024
    spoločník
  • cargo-partner overland B.V. od 7. 12. 2023
    spoločník
  • Luca Ferrara od 16. 3. 2026
    člen dozornej rady
  • Mag. Tomáš Zeman od 16. 3. 2026
    člen dozornej rady
  • Toshihide Kishimoto od 16. 3. 2026
    člen dozornej rady
  • Branislav Barta od 24. 10. 2007
    prokurista
  • Ing. Monika Sobotová od 14. 1. 2021
    prokurista
  • Ján Grelík od 24. 10. 2007
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 2,7 mil. € a tržby jej klesli o 5 % na 91,0 mil. €.

91,0 mil. €
Tržby
2,7 mil. €
Zisk
91,7 mil. €
Celkové výnosy
26,1 mil. €
Aktíva
13,6 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 mil., 2022 6,7 mil., 2023 −442,2 tis., 2024 4,9 mil., 2025 2,7 mil.20217,0 mil.20226,7 mil.2023−442,2 tis.20244,9 mil.20252,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,4 mil., 2022 139,8 mil., 2023 73,3 mil., 2024 96,1 mil., 2025 91,0 mil.2021119,4 mil.2022139,8 mil.202373,3 mil.202496,1 mil.202591,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,0 mil. € 2,7 mil. €
2024 96,1 mil. € 4,9 mil. €
2023 73,3 mil. € -442,2 tis. €
2022 139,8 mil. € 6,7 mil. €
2021 119,4 mil. € 7,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok612,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky540,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,7 mil. €
  • Finančné účty93,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie829,8 tis. €
  • Kapitálové fondy166,0 tis. €
  • Fondy zo zisku99,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,7 mil. €
  • Rezervy2,8 mil. €
  • Dlhodobé záväzky127,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. v konkurze?

NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. tržby 91,0 mil. €.

Je firma NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 2,7 mil. €.

Je NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. sídli?

NX Cargo-Partner Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 92, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026