JandL, marketing a reklama, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31356036
DIČ: 2020301426
IČ DPH: SK2020301426
Štefánikova 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 12. 8. 1993
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1993
Spisová značka: Sro/5554/B
Predmet podnikania (výber): - reklamná a propagačná činnosť; - nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov v rozsahu voľnej živnosti; - poradenská, konzultačná činnosť v oblasti reklamy a obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Zdút od 12. 8. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JandL, marketing a reklama, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 418,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 39,3 mil. €.

39,3 mil. €
Tržby
418,9 tis. €
Zisk
39,3 mil. €
Celkové výnosy
16,2 mil. €
Aktíva
3,6 mil. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 414,1 tis., 2022 676,4 tis., 2023 552,9 tis., 2024 509,2 tis., 2025 418,9 tis.2021414,1 tis.2022676,4 tis.2023552,9 tis.2024509,2 tis.2025418,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,5 mil., 2022 38,5 mil., 2023 42,1 mil., 2024 36,8 mil., 2025 39,3 mil.202140,5 mil.202238,5 mil.202342,1 mil.202436,8 mil.202539,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 40,5 mil., 2022 38,5 mil., 2023 42,1 mil., 2024 36,9 mil., 2025 39,3 mil.202140,5 mil.202238,5 mil.202342,1 mil.202436,9 mil.202539,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 152,2 tis., 2022 281,3 tis., 2023 237,1 tis., 2024 250,6 tis., 2025 328,4 tis.2021152,2 tis.2022281,3 tis.2023237,1 tis.2024250,6 tis.2025328,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,3 mil. € 418,9 tis. €
2024 36,8 mil. € 509,2 tis. €
2023 42,1 mil. € 552,9 tis. €
2022 38,5 mil. € 676,4 tis. €
2021 40,5 mil. € 414,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok21,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok547,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok11,1 mil. €
  • Zásoby130 €
  • Dlhodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,6 mil. €
  • Finančné účty19,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie854,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie418,9 tis. €
  • Rezervy45,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky257,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,7 mil. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie95,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JandL, marketing a reklama, s.r.o. v konkurze?

JandL, marketing a reklama, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JandL, marketing a reklama, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JandL, marketing a reklama, s.r.o. tržby 39,3 mil. €.

Je firma JandL, marketing a reklama, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JandL, marketing a reklama, s.r.o. dosiahla zisk 418,9 tis. €.

Je JandL, marketing a reklama, s.r.o. platiteľom DPH?

JandL, marketing a reklama, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JandL, marketing a reklama, s.r.o. sídli?

JandL, marketing a reklama, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 6, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026