Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31355366
DIČ: 2020921936
IČ DPH: SK2020921936
Rožňavská 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rožňavská 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.70
Dátum vzniku: 23. 7. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 9. 2008
Spisová značka: Sro/5494/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; výkon práva poľovníctva; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Natália Vaverčák, PhD. od 10. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Ján Vaverčák od 28. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 104 % na 37,6 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 88,3 tis. €.

88,3 tis. €
Tržby
37,6 tis. €
Zisk
90,4 tis. €
Aktíva
47,8 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 17,9 tis., 2023 18,0 tis., 2024 18,5 tis., 2025 37,6 tis.20211,1 tis.202217,9 tis.202318,0 tis.202418,5 tis.202537,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,8 tis., 2022 23,0 tis., 2023 42,3 tis., 2024 66,0 tis., 2025 88,3 tis.20219,8 tis.202223,0 tis.202342,3 tis.202466,0 tis.202588,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,3 tis. € 37,6 tis. €
2024 66,0 tis. € 18,5 tis. €
2023 42,3 tis. € 18,0 tis. €
2022 23,0 tis. € 17,9 tis. €
2021 9,8 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,8 tis. €
  • Záväzky42,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. tržby 88,3 tis. €.

Je firma Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. dosiahla zisk 37,6 tis. €.

Je Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. sídli?

Slovenská poľovná spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Rožňavská 2, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026