Hilti Slovakia spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31344445
DIČ: 2020317420
IČ DPH: SK2020317420
Galvaniho 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 14. 8. 2007
Základné imanie: 268,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/4530/B
Predmet podnikania (výber): kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodnej činnosti a služieb; inštruktor vstreľovania expanznými prístrojmi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kiš-Bandi od 26. 2. 2016
    konateľ
  • Hilti Aktiengesellschaft od 23. 9. 2022
    spoločník
  • Bc. Juraj Novotný od 1. 10. 2013
    prokurista
  • Linda Prágerová od 8. 12. 2020
    prokurista
  • Mgr. Viktor Valuška od 8. 12. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hilti Slovakia spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 706,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 37,7 mil. €.

37,7 mil. €
Tržby
706,6 tis. €
Zisk
38,2 mil. €
Celkové výnosy
18,7 mil. €
Aktíva
9,5 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 963,9 tis., 2023 1,3 mil., 2024 785,9 tis., 2025 706,6 tis.20211,1 mil.2022963,9 tis.20231,3 mil.2024785,9 tis.2025706,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,7 mil., 2022 31,0 mil., 2023 32,9 mil., 2024 34,7 mil., 2025 37,7 mil.202126,7 mil.202231,0 mil.202332,9 mil.202434,7 mil.202537,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,7 mil. € 706,6 tis. €
2024 34,7 mil. € 785,9 tis. €
2023 32,9 mil. € 1,3 mil. €
2022 31,0 mil. € 963,9 tis. €
2021 26,7 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 mil. €
  • Zásoby778,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,9 mil. €
  • Finančné účty76,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie53,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie268,9 tis. €
  • Kapitálové fondy170,9 tis. €
  • Fondy zo zisku194,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie706,6 tis. €
  • Rezervy2,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky332,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie78,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hilti Slovakia spol. s r.o. v konkurze?

Hilti Slovakia spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hilti Slovakia spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hilti Slovakia spol. s r.o. tržby 37,7 mil. €.

Je firma Hilti Slovakia spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hilti Slovakia spol. s r.o. dosiahla zisk 706,6 tis. €.

Je Hilti Slovakia spol. s r.o. platiteľom DPH?

Hilti Slovakia spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hilti Slovakia spol. s r.o. sídli?

Hilti Slovakia spol. s r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 7, Bratislava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026