PAXTRAVEL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31340571
DIČ: 2020350486
IČ DPH: SK2020350486
Pečnianska 23, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pečnianska 23, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 25. 1. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1993
Spisová značka: Sro/4196/B
Predmet podnikania (výber): kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; reklamné a propagačné práce; prevádzkovanie cestovnej kacelárie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Július Cmorej od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAXTRAVEL, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 18 % na 13,3 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 97,3 tis. €.

97,3 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Strata
45,1 tis. €
Aktíva
536 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 18,2 tis., 2023 25,6 tis., 2024 −16,2 tis., 2025 −13,3 tis.20216,5 tis.202218,2 tis.202325,6 tis.2024−16,2 tis.2025−13,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 78,4 tis., 2022 334,6 tis., 2023 461,9 tis., 2024 162,1 tis., 2025 97,3 tis.202178,4 tis.2022334,6 tis.2023461,9 tis.2024162,1 tis.202597,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,3 tis. € -13,3 tis. €
2024 162,1 tis. € -16,2 tis. €
2023 461,9 tis. € 25,6 tis. €
2022 334,6 tis. € 18,2 tis. €
2021 78,4 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie536 €
  • Záväzky44,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAXTRAVEL, s. r. o. v konkurze?

PAXTRAVEL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAXTRAVEL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAXTRAVEL, s. r. o. tržby 97,3 tis. €.

Je firma PAXTRAVEL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAXTRAVEL, s. r. o. vykázala stratu 13,3 tis. €.

Je PAXTRAVEL, s. r. o. platiteľom DPH?

PAXTRAVEL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAXTRAVEL, s. r. o. sídli?

PAXTRAVEL, s. r. o. má sídlo na adrese Pečnianska 23, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026