INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31339913
DIČ: 2020335988
IČ DPH: SK2020335988
Stromová 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stromová 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 14. 1. 1993
Základné imanie: 77,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/4135/B
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie softwaru; - poradenská, konzultačná a školiaca činnosť s obsahovým zameraním zapísaného predmetu podnikania; - výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Milan Albert od 14. 1. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 653,7 tis. €.

653,7 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
653,7 tis. €
Celkové výnosy
521,4 tis. €
Aktíva
175,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
48,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,6 tis., 2022 1,8 tis., 2023 5,2 tis., 2024 15,5 tis., 2025 3,3 tis.202110,6 tis.20221,8 tis.20235,2 tis.202415,5 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 404,4 tis., 2022 505,1 tis., 2023 551,9 tis., 2024 615,1 tis., 2025 653,7 tis.2021404,4 tis.2022505,1 tis.2023551,9 tis.2024615,1 tis.2025653,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 653,7 tis. € 3,3 tis. €
2024 615,1 tis. € 15,5 tis. €
2023 551,9 tis. € 5,2 tis. €
2022 505,1 tis. € 1,8 tis. €
2021 404,4 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok217,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok92 €
  • Krátkodobé pohľadávky146,6 tis. €
  • Finančné účty27,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie129,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie77,3 tis. €
  • Fondy zo zisku12,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,3 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky329,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie33 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 653,7 tis. €.

Je firma INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

INTELSOFT spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Stromová 13, Bratislava, 837 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026