sanofi-aventis Slovakia s.r.o.

V likvidácii
IČO: 31339450
DIČ: 2020299116
Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 14. 4. 1997
Základné imanie: 848,7 tis. €
Spisová značka: Sro/4092/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; nákup a predaj farmaceutických prípravkov /veľkoobchod s farmaceutickými prípravkami/; nákup a predaj poľnohospodársko-potravinárskych výrobkov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť sanofi-aventis Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 338,3 tis. € a tržby dosiahli 9,2 tis. €.

9,2 tis. €
Tržby
338,3 tis. €
Zisk
455,4 tis. €
Celkové výnosy
9,6 mil. €
Aktíva
9,5 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,3 mil., 2022 18,7 tis., 2023 159,5 tis., 2024 342,2 tis., 2025 338,3 tis.202112,3 mil.202218,7 tis.2023159,5 tis.2024342,2 tis.2025338,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,5 mil., 2022 239,4 tis., 2023 931, 2024 0, 2025 9,2 tis.202183,5 mil.2022239,4 tis.20239312024020259,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 23,1 mil., 2025 455,4 tis.2021–2022–2023–202423,1 mil.2025455,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 159,7 tis., 2025 94,2 tis.2021–2022–2023–2024159,7 tis.202594,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,2 tis. € 338,3 tis. €
2024 0 € 342,2 tis. €
2023 931 € 159,5 tis. €
2022 239,4 tis. € 18,7 tis. €
2021 83,5 mil. € 12,3 mil. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky9,6 mil. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie848,7 tis. €
  • Kapitálové fondy14,9 tis. €
  • Fondy zo zisku90,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie338,3 tis. €
  • Rezervy59,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma sanofi-aventis Slovakia s.r.o. v konkurze?

sanofi-aventis Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma sanofi-aventis Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala sanofi-aventis Slovakia s.r.o. tržby 9,2 tis. €.

Je firma sanofi-aventis Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 sanofi-aventis Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 338,3 tis. €.

Kde firma sanofi-aventis Slovakia s.r.o. sídli?

sanofi-aventis Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026