Slovak Parcel Service s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31329217
DIČ: 2020351993
IČ DPH: SK2020351993
Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Poštové služby a služby kuriérov 53.20
Dátum vzniku: 27. 7. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/3215/B
Predmet podnikania (výber): - Služby verejných nosičov a poslov; - zasieľateľstvo; - colná deklarácia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Ťurek od 9. 6. 2009
    konateľprokurista
  • Post 207 Beteiligungs GmbH od 8. 7. 2021
    spoločník
  • Ing. Zdenko Podobný od 9. 6. 2009
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 227,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 73,7 mil. €.

73,7 mil. €
Tržby
227,5 tis. €
Strata
75,1 mil. €
Celkové výnosy
51,5 mil. €
Aktíva
30,8 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,8 mil., 2025 −227,5 tis.20217,2 mil.20222,7 mil.20232,3 mil.20242,8 mil.2025−227,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,5 mil., 2022 63,2 mil., 2023 63,9 mil., 2024 72,2 mil., 2025 73,7 mil.202169,5 mil.202263,2 mil.202363,9 mil.202472,2 mil.202573,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,7 mil. € -227,5 tis. €
2024 72,2 mil. € 2,8 mil. €
2023 63,9 mil. € 2,3 mil. €
2022 63,2 mil. € 2,7 mil. €
2021 69,5 mil. € 7,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,1 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok30,3 mil. €
  • Zásoby333,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 mil. €
  • Finančné účty5,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie181,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku13,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-227,5 tis. €
  • Rezervy2,8 mil. €
  • Dlhodobé záväzky6,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky11,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie163,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovak Parcel Service s.r.o. v konkurze?

Slovak Parcel Service s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovak Parcel Service s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovak Parcel Service s.r.o. tržby 73,7 mil. €.

Je firma Slovak Parcel Service s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovak Parcel Service s.r.o. vykázala stratu 227,5 tis. €.

Je Slovak Parcel Service s.r.o. platiteľom DPH?

Slovak Parcel Service s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovak Parcel Service s.r.o. sídli?

Slovak Parcel Service s.r.o. má sídlo na adrese Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026