OSVETLENIE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31328296
DIČ: 2020293847
IČ DPH: SK2020293847
Hraničná 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 9. 7. 1992
Základné imanie: 35,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2001
Spisová značka: Sro/3136/B
Predmet podnikania (výber): - opravy, rekonštrukcie a modernizácia zariadení verejného a slávnostného osvetlenia na komunikačnom systéme Bratislavy; - periodické revízie verejného osvetlenia; - opravy, rekonštrukcie, modernitácie a mon- táže elektrorozvodných zariadení n n a osvetľovacích sústav areálov a pod. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Németh od 12. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OSVETLENIE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 74 % na 27,5 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 374,8 tis. €.

374,8 tis. €
Tržby
27,5 tis. €
Zisk
377,2 tis. €
Celkové výnosy
147,5 tis. €
Aktíva
96,5 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
34,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 2,7 tis., 2023 31,6 tis., 2024 15,8 tis., 2025 27,5 tis.202119,8 tis.20222,7 tis.202331,6 tis.202415,8 tis.202527,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 363,5 tis., 2022 262,5 tis., 2023 337,3 tis., 2024 372,7 tis., 2025 374,8 tis.2021363,5 tis.2022262,5 tis.2023337,3 tis.2024372,7 tis.2025374,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 374,8 tis. € 27,5 tis. €
2024 372,7 tis. € 15,8 tis. €
2023 337,3 tis. € 31,6 tis. €
2022 262,5 tis. € 2,7 tis. €
2021 363,5 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85,9 tis. €
  • Finančné účty32,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,2 tis. €
  • Kapitálové fondy12,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,5 tis. €
  • Rezervy700 €
  • Dlhodobé záväzky6,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OSVETLENIE, s.r.o. v konkurze?

OSVETLENIE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OSVETLENIE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OSVETLENIE, s.r.o. tržby 374,8 tis. €.

Je firma OSVETLENIE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OSVETLENIE, s.r.o. dosiahla zisk 27,5 tis. €.

Je OSVETLENIE, s.r.o. platiteľom DPH?

OSVETLENIE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OSVETLENIE, s.r.o. sídli?

OSVETLENIE, s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 18, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026