MONTI, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31324011
DIČ: 2020332688
IČ DPH: SK2020332688
Pestovateľská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 18. 5. 1992
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/2764/B
Predmet podnikania (výber): zahranično obchodná činnosť (export-import) nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov všetkého druhu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti drevovýroby, kovovýroby, výrobkov zo skla a stavebnej činnosti; poradenská, konzultačná a propagačná činnosť v odbore predajných trhov, výstav a reklamy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferdinand Tóth od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Marián Polakovič od 14. 5. 2008
    konateľ
  • Dušan Polakovič od 24. 5. 2022
    spoločník
  • Peter Valentovič od 27. 9. 2022
    spoločník
  • Roman Valentovič od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTI, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 411,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 946,4 tis. €.

946,4 tis. €
Tržby
411,9 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
872,1 tis. €
Aktíva
688,3 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
90,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 61,6 tis., 2022 151,4 tis., 2023 204,1 tis., 2024 356,8 tis., 2025 411,9 tis.202161,6 tis.2022151,4 tis.2023204,1 tis.2024356,8 tis.2025411,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 456,0 tis., 2022 628,2 tis., 2023 903,7 tis., 2024 903,4 tis., 2025 946,4 tis.2021456,0 tis.2022628,2 tis.2023903,7 tis.2024903,4 tis.2025946,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 946,4 tis. € 411,9 tis. €
2024 903,4 tis. € 356,8 tis. €
2023 903,7 tis. € 204,1 tis. €
2022 628,2 tis. € 151,4 tis. €
2021 456,0 tis. € 61,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok443,3 tis. €
  • Zásoby7,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,5 tis. €
  • Finančné účty381,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov255,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie411,9 tis. €
  • Rezervy8,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky90,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,9 tis. €
  • Bankové úvery8,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTI, spol. s r. o. v konkurze?

MONTI, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTI, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTI, spol. s r. o. tržby 946,4 tis. €.

Je firma MONTI, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTI, spol. s r. o. dosiahla zisk 411,9 tis. €.

Je MONTI, spol. s r. o. platiteľom DPH?

MONTI, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTI, spol. s r. o. sídli?

MONTI, spol. s r. o. má sídlo na adrese Pestovateľská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026