STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31321283
DIČ: 2020314527
IČ DPH: SK2020314527
Stará Prievozská 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Stará Prievozská 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 5. 1992
Základné imanie: 3,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/352/B
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie priemyselných stavieb; - vykonávanie bytových a občianskych stavieb; - verejná cestná nákladná doprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Natalie Horváthová od 13. 11. 2013
    člen predstavenstva
  • Richard Hečko od 13. 11. 2013
    člen predstavenstva
  • Ing. Alena Kotoučová od 13. 11. 2013
    člen dozornej rady
  • Ing. Evžen Hečko od 13. 11. 2013
    člen dozornej rady
  • Ing. Ivan Horváth od 13. 11. 2013
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 714,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 780,8 tis. €.

780,8 tis. €
Tržby
714,2 tis. €
Strata
786,1 tis. €
Celkové výnosy
3,8 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
40,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,3 tis., 2022 32,7 tis., 2023 40,9 tis., 2024 21,4 tis., 2025 −714,2 tis.202137,3 tis.202232,7 tis.202340,9 tis.202421,4 tis.2025−714,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 673,8 tis., 2022 821,6 tis., 2023 859,3 tis., 2024 768,5 tis., 2025 780,8 tis.2021673,8 tis.2022821,6 tis.2023859,3 tis.2024768,5 tis.2025780,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 780,8 tis. € -714,2 tis. €
2024 768,5 tis. € 21,4 tis. €
2023 859,3 tis. € 40,9 tis. €
2022 821,6 tis. € 32,7 tis. €
2021 673,8 tis. € 37,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok481,7 tis. €
  • Zásoby21,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,2 tis. €
  • Finančné účty662,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,5 mil. €
  • Fondy zo zisku24,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-102,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-714,2 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky787,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky346,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. v konkurze?

STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. tržby 780,8 tis. €.

Je firma STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. vykázala stratu 714,2 tis. €.

Je STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. platiteľom DPH?

STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. sídli?

STAVOINDUSTRIA ZSP BRATISLAVA a.s. má sídlo na adrese Stará Prievozská 2, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026