TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31105904
DIČ: 2020375060
IČ DPH: SK2020375060
Dolná štvrť 884, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná štvrť 884, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 30. 12. 1991
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/18884/R
Predmet podnikania (výber): - obchod s textilným tovarom; - obchodná činnosť, okrem komodít vyžadujúcich osobitné povolenie obchod s tovarom rôzneho druhu; - obchod s potravinárskym tovarom, mäsom, výrobkami z mäsa, ovocím a zeleninou …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexander Sabo od 24. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Miloš Sabo od 31. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Martin Maniaček od 17. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Vladimír Maniaček od 20. 11. 2024
    konateľspoločník
  • Tomáš Sabo od 24. 2. 2023
    spoločník
  • Ľubica Poláková od 24. 2. 2023
    spoločník
  • Ľuboš Petrák od 24. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila stratu na 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 77,7 tis. €.

77,7 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Strata
190,2 tis. €
Aktíva
73,3 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,1 tis., 2022 2,4 tis., 2023 8,3 tis., 2024 −467, 2025 −10,7 tis.2021−1,1 tis.20222,4 tis.20238,3 tis.2024−4672025−10,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,6 tis., 2022 54,0 tis., 2023 50,8 tis., 2024 55,5 tis., 2025 77,7 tis.202140,6 tis.202254,0 tis.202350,8 tis.202455,5 tis.202577,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,7 tis. € -10,7 tis. €
2024 55,5 tis. € -467 €
2023 50,8 tis. € 8,3 tis. €
2022 54,0 tis. € 2,4 tis. €
2021 40,6 tis. € -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie73,3 tis. €
  • Záväzky117,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 77,7 tis. €.

Je firma TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným vykázala stratu 10,7 tis. €.

Je TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

TYMA, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Dolná štvrť 884, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026