M + B spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 30226791
DIČ: 2020464589
IČ DPH: SK2020464589
Martina Rázusa 1284/62, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Martina Rázusa 1284/62, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.49
Dátum vzniku: 20. 12. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/253/S
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; reklamné a marketingové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Maskalík od 12. 11. 2009
    konateľ
  • RNDr. Jana Maskalíková od 12. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M + B spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila stratu o 88 % na 39,6 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 29,7 tis. €.

29,7 tis. €
Tržby
39,6 tis. €
Strata
388 €
Aktíva
-203 €
Vlastné imanie
152 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 490, 2022 324, 2023 149, 2024 −21,0 tis., 2025 −39,6 tis.2021490202232420231492024−21,0 tis.2025−39,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 216,3 tis., 2022 199,2 tis., 2023 107,4 tis., 2024 47,3 tis., 2025 29,7 tis.2021216,3 tis.2022199,2 tis.2023107,4 tis.202447,3 tis.202529,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,7 tis. € -39,6 tis. €
2024 47,3 tis. € -21,0 tis. €
2023 107,4 tis. € 149 €
2022 199,2 tis. € 324 €
2021 216,3 tis. € 490 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-203 €
  • Záväzky591 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M + B spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

M + B spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M + B spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M + B spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 29,7 tis. €.

Je firma M + B spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M + B spoločnosť s ručením obmedzeným vykázala stratu 39,6 tis. €.

Je M + B spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

M + B spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M + B spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

M + B spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Martina Rázusa 1284/62, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026