GEBA-Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30226490
DIČ: 2020442479
IČ DPH: SK2020442479
Hlinická cesta 1280/12, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlinická cesta 1280/12, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.12
Dátum vzniku: 15. 1. 1992
Základné imanie: 20,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/268/L
Predmet podnikania (výber): - výroba drobného kovového tovaru a mechan. častí spínačov; - výskum, vývoj a konštrukcia v oblasti strojárenstva; - veľkoobchod v plnom rozsahu okrem koncesovaných živností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klaus Baumgart od 15. 1. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GEBA-Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 134,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
134,2 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
975,9 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
36,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 132,6 tis., 2022 200,0 tis., 2023 42,0 tis., 2024 178,5 tis., 2025 134,2 tis.2021132,6 tis.2022200,0 tis.202342,0 tis.2024178,5 tis.2025134,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,6 mil.20212,0 mil.20221,6 mil.20231,4 mil.20241,5 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 134,2 tis. €
2024 1,5 mil. € 178,5 tis. €
2023 1,4 mil. € 42,0 tis. €
2022 1,6 mil. € 200,0 tis. €
2021 2,0 mil. € 132,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok674 €
  • Dlhodobý hmotný majetok914,4 tis. €
  • Zásoby336,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,7 tis. €
  • Finančné účty3,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,7 tis. €
  • Kapitálové fondy557,8 tis. €
  • Fondy zo zisku9,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov253,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie134,2 tis. €
  • Rezervy11,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky95,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky328,2 tis. €
  • Bankové úvery47,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GEBA-Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

GEBA-Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GEBA-Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GEBA-Slovakia, spol. s r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma GEBA-Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GEBA-Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 134,2 tis. €.

Je GEBA-Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

GEBA-Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GEBA-Slovakia, spol. s r.o. sídli?

GEBA-Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hlinická cesta 1280/12, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026