ENERGODATA spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30223806
DIČ: 2020448111
IČ DPH: SK2020448111
Hodžova 20, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžova 20, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 12. 5. 2008
Základné imanie: 73,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/163/L
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; - výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Šoltés od 24. 6. 2020
    konateľ
  • Michal Zelina od 26. 4. 2021
    konateľ
  • Rastislav Turis od 26. 4. 2021
    konateľ
  • ENERGODATA Group a.s. od 11. 4. 2025
    spoločník
  • KMG s.r.o. od 11. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGODATA spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 154,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
154,3 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
55,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 396,0 tis., 2022 1,3 mil., 2023 406,1 tis., 2024 139,8 tis., 2025 154,3 tis.2021396,0 tis.20221,3 mil.2023406,1 tis.2024139,8 tis.2025154,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 3,2 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,2 mil.20212,9 mil.20223,2 mil.20232,3 mil.20242,3 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 154,3 tis. €
2024 2,3 mil. € 139,8 tis. €
2023 2,3 mil. € 406,1 tis. €
2022 3,2 mil. € 1,3 mil. €
2021 2,9 mil. € 396,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,1 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok92,9 tis. €
  • Zásoby27,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky16,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty160,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie73,7 tis. €
  • Kapitálové fondy2,2 mil. €
  • Fondy zo zisku46,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-120,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie154,3 tis. €
  • Rezervy16,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky81,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky274,9 tis. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGODATA spol. s r. o. v konkurze?

ENERGODATA spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGODATA spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGODATA spol. s r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma ENERGODATA spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGODATA spol. s r. o. dosiahla zisk 154,3 tis. €.

Je ENERGODATA spol. s r. o. platiteľom DPH?

ENERGODATA spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGODATA spol. s r. o. sídli?

ENERGODATA spol. s r. o. má sídlo na adrese Hodžova 20, Žilina.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026