Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 18049745
DIČ: 2020378118
IČ DPH: SK2020378118
Švýcarská 4281/4, Sekule

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švýcarská 4281/4, Sekule Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32990
Dátum vzniku: 15. 2. 2023
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/706/T
Predmet podnikania (výber): výroba a predaj pekárenských výrobkov; maloobchod s potravinami; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Danišová od 17. 7. 1998
    konateľspoločník
  • Ivan Kubina od 17. 7. 1998
    konateľspoločník
  • Marián Kubina od 17. 7. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 8,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 718,0 tis. €.

718,0 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
723,9 tis. €
Celkové výnosy
838,4 tis. €
Aktíva
398,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
58,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,3 tis., 2022 12,9 tis., 2023 17,6 tis., 2024 14,5 tis., 2025 8,5 tis.202120,3 tis.202212,9 tis.202317,6 tis.202414,5 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 784,0 tis., 2023 854,4 tis., 2024 723,9 tis., 2025 718,0 tis.20211,0 mil.2022784,0 tis.2023854,4 tis.2024723,9 tis.2025718,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,0 mil., 2022 785,4 tis., 2023 855,1 tis., 2024 724,0 tis., 2025 723,9 tis.20211,0 mil.2022785,4 tis.2023855,1 tis.2024724,0 tis.2025723,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,8 tis., 2022 3,8 tis., 2023 4,7 tis., 2024 4,5 tis., 2025 4,7 tis.20215,8 tis.20223,8 tis.20234,7 tis.20244,5 tis.20254,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 718,0 tis. € 8,5 tis. €
2024 723,9 tis. € 14,5 tis. €
2023 854,4 tis. € 17,6 tis. €
2022 784,0 tis. € 12,9 tis. €
2021 1,0 mil. € 20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok695,1 tis. €
  • Zásoby87,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,2 tis. €
  • Finančné účty3,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy224,1 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov156,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky154,3 tis. €
  • Bankové úvery285,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. v konkurze?

Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. tržby 718,0 tis. €.

Je firma Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. platiteľom DPH?

Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. sídli?

Pekáreň Sekule-Kubina spol. s r.o. má sídlo na adrese Švýcarská 4281/4, Sekule, 908 80.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026