Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17335001
DIČ: 2020316419
IČ DPH: SK2020316419
Hattalova 12/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hattalova 12/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 6. 12. 1991
Základné imanie: 19,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/1854/B
Predmet podnikania (výber): - projektová činnosť v investičnej výstavbe; - vykonávanie občianskych a bytových stavieb; - projektovanie pozemných stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Vladimír Vršanský od 11. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Ing.arch. Michal Vršanský od 1. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 828 % na 21,9 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 254,2 tis. €.

254,2 tis. €
Tržby
21,9 tis. €
Strata
255,0 tis. €
Celkové výnosy
49,6 tis. €
Aktíva
-277,5 tis. €
Vlastné imanie
659 %
Celková zadlženosť
37,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 104, 2022 −33,8 tis., 2023 −50,3 tis., 2024 −2,4 tis., 2025 −21,9 tis.20211042022−33,8 tis.2023−50,3 tis.2024−2,4 tis.2025−21,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 179,5 tis., 2022 172,3 tis., 2023 123,6 tis., 2024 187,2 tis., 2025 254,2 tis.2021179,5 tis.2022172,3 tis.2023123,6 tis.2024187,2 tis.2025254,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 185,8 tis., 2022 175,8 tis., 2023 132,5 tis., 2024 192,7 tis., 2025 255,0 tis.2021185,8 tis.2022175,8 tis.2023132,5 tis.2024192,7 tis.2025255,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 960, 2025 1,9 tis.202102022020230202496020251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,2 tis. € -21,9 tis. €
2024 187,2 tis. € -2,4 tis. €
2023 123,6 tis. € -50,3 tis. €
2022 172,3 tis. € -33,8 tis. €
2021 179,5 tis. € 104 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,5 tis. €
  • Zásoby82 €
  • Krátkodobé pohľadávky19,2 tis. €
  • Finančné účty1,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,4 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-278,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-21,9 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky311,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie69 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. v konkurze?

Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. tržby 254,2 tis. €.

Je firma Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. vykázala stratu 21,9 tis. €.

Je Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. platiteľom DPH?

Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. sídli?

Ateliér obchodu a cestovného ruchu s.r.o. má sídlo na adrese Hattalova 12/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026