I N T R A M spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17324211
DIČ: 2020318487
IČ DPH: SK2020318487
Bočná 92, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bočná 92, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 25. 11. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1817/B
Predmet podnikania (výber): projektová činnosť elektrických zariadení; inžiniersko-investorská činnosť v oblasti elektro; sprostredkovateľská činnosť pre časť elektro silnoprúdu a časť MaR, ASRPT …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Hladík od 25. 11. 1991
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I N T R A M spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 17,3 tis. € a tržby jej narástli o 62 % na 103,7 tis. €.

103,7 tis. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
80,0 tis. €
Aktíva
53,8 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 19,3 tis., 2023 9,3 tis., 2024 9,8 tis., 2025 17,3 tis.20215,8 tis.202219,3 tis.20239,3 tis.20249,8 tis.202517,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,9 tis., 2022 63,6 tis., 2023 71,7 tis., 2024 63,8 tis., 2025 103,7 tis.202160,9 tis.202263,6 tis.202371,7 tis.202463,8 tis.2025103,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,7 tis. € 17,3 tis. €
2024 63,8 tis. € 9,8 tis. €
2023 71,7 tis. € 9,3 tis. €
2022 63,6 tis. € 19,3 tis. €
2021 60,9 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,8 tis. €
  • Záväzky26,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I N T R A M spol. s r.o. v konkurze?

I N T R A M spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I N T R A M spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I N T R A M spol. s r.o. tržby 103,7 tis. €.

Je firma I N T R A M spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I N T R A M spol. s r.o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Je I N T R A M spol. s r.o. platiteľom DPH?

I N T R A M spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I N T R A M spol. s r.o. sídli?

I N T R A M spol. s r.o. má sídlo na adrese Bočná 92, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026