LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom)

Aktívna spoločnosť
IČO: 17320836
DIČ: 2020438464
IČ DPH: SK2020438464
Bohrova 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bohrova 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 9. 7. 1991
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1083/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti; poradenstvo, marketing v oblasti obchodu; údržba a oprava motorových vozidiel prevádzkovanie autoservisu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudovít Líška od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 88,3 tis. €.

88,3 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
142,3 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 510, 2022 603, 2023 857, 2024 3,5 tis., 2025 1,6 tis.20215102022603202385720243,5 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,4 tis., 2022 111,9 tis., 2023 74,2 tis., 2024 68,9 tis., 2025 88,3 tis.202194,4 tis.2022111,9 tis.202374,2 tis.202468,9 tis.202588,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,3 tis. € 1,6 tis. €
2024 68,9 tis. € 3,5 tis. €
2023 74,2 tis. € 857 €
2022 111,9 tis. € 603 €
2021 94,4 tis. € 510 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky130,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) v konkurze?

LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) tržby 88,3 tis. €.

Je firma LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) platiteľom DPH?

LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) sídli?

LM, spol. s r.o., LM, GmbH (jazyku nemeckom), LM, Ltd (v jazyku anglickom) má sídlo na adrese Bohrova 9, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026