FLORA TOUR spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17317363
DIČ: 2020805468
IČ DPH: SK2020805468
Kúpeľná 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kúpeľná 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 8. 5. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2011
Spisová značka: Sro/749/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zmenárne; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Izabella Kubíková od 27. 2. 2002
    konateľspoločník
  • Mgr. Izabela Kubíková od 6. 12. 2016
    konateľ
  • Mgr. Tomáš Kubík od 6. 12. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FLORA TOUR spol. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 207,5 tis. € a tržby jej narástli na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
207,5 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
28,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 276,3 tis., 2023 305,2 tis., 2024 379,5 tis., 2025 207,5 tis.202117,4 tis.2022276,3 tis.2023305,2 tis.2024379,5 tis.2025207,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,6 tis., 2022 122,0 tis., 2023 68,3 tis., 2024 47,0 tis., 2025 2,3 mil.202151,6 tis.2022122,0 tis.202368,3 tis.202447,0 tis.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 207,5 tis. €
2024 47,0 tis. € 379,5 tis. €
2023 68,3 tis. € 305,2 tis. €
2022 122,0 tis. € 276,3 tis. €
2021 51,6 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok856 €
  • Dlhodobý hmotný majetok26,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok881,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky476,9 tis. €
  • Finančné účty649,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie207,5 tis. €
  • Rezervy17,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie40 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FLORA TOUR spol. s.r.o. v konkurze?

FLORA TOUR spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FLORA TOUR spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FLORA TOUR spol. s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma FLORA TOUR spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FLORA TOUR spol. s.r.o. dosiahla zisk 207,5 tis. €.

Je FLORA TOUR spol. s.r.o. platiteľom DPH?

FLORA TOUR spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FLORA TOUR spol. s.r.o. sídli?

FLORA TOUR spol. s.r.o. má sídlo na adrese Kúpeľná 6, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026