MILK-AGRO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17147786
DIČ: 2020518962
IČ DPH: SK2020518962
Čapajevova 36, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čapajevova 36, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 28. 1. 1992
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/309/P
Predmet podnikania (výber): - výroba a spracovanie mlieka a mliečných vý- robkov; - výroba obalov; - získanie a úprava pitnej vody …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Kundrát od 28. 1. 1992
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Borecký od 28. 1. 1992
    konateľspoločník
  • Ing. Ľubomír Výbošťok od 26. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MILK-AGRO, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 617,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 113,1 mil. €.

113,1 mil. €
Tržby
617,8 tis. €
Strata
130,1 mil. €
Celkové výnosy
33,9 mil. €
Aktíva
14,7 mil. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 142,0 tis., 2022 820,0 tis., 2023 758,5 tis., 2024 17,6 tis., 2025 −617,8 tis.2021142,0 tis.2022820,0 tis.2023758,5 tis.202417,6 tis.2025−617,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,7 mil., 2022 127,4 mil., 2023 117,0 mil., 2024 115,0 mil., 2025 113,1 mil.2021122,7 mil.2022127,4 mil.2023117,0 mil.2024115,0 mil.2025113,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,1 mil. € -617,8 tis. €
2024 115,0 mil. € 17,6 tis. €
2023 117,0 mil. € 758,5 tis. €
2022 127,4 mil. € 820,0 tis. €
2021 122,7 mil. € 142,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok18,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok16,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok18,6 tis. €
  • Zásoby8,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky63,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 mil. €
  • Finančné účty5,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie289,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku71,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-617,8 tis. €
  • Rezervy1,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky6,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky9,3 mil. €
  • Bankové úvery1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MILK-AGRO, spol. s r.o. v konkurze?

MILK-AGRO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MILK-AGRO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MILK-AGRO, spol. s r.o. tržby 113,1 mil. €.

Je firma MILK-AGRO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MILK-AGRO, spol. s r.o. vykázala stratu 617,8 tis. €.

Je MILK-AGRO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MILK-AGRO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MILK-AGRO, spol. s r.o. sídli?

MILK-AGRO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Čapajevova 36, Prešov, 080 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026