CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava

Aktívna spoločnosť
IČO: 17081173
DIČ: 2020500350
IČ DPH: SK2020500350
Šafárikova 17/505, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikova 17/505, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.66
Dátum vzniku: 22. 8. 1991
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/557/V
Predmet podnikania (výber): iné obchodné služby; podnikateľské poradenstvo, účtovníctvo a pod., výskum trhu; činnosť účtovných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Straka od 22. 8. 1991
    konateľspoločník
  • Ing. Monika Kešeláková od 22. 8. 1991
    konateľspoločník
  • Ing. Marián Greško od 11. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 624,6 tis. €.

624,6 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
624,7 tis. €
Celkové výnosy
145,3 tis. €
Aktíva
69,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
35,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 12,4 tis., 2023 2,5 tis., 2024 −434, 2025 6,5 tis.20213,0 tis.202212,4 tis.20232,5 tis.2024−43420256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 570,4 tis., 2022 595,9 tis., 2023 636,8 tis., 2024 683,6 tis., 2025 624,6 tis.2021570,4 tis.2022595,9 tis.2023636,8 tis.2024683,6 tis.2025624,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 624,6 tis. € 6,5 tis. €
2024 683,6 tis. € -434 €
2023 636,8 tis. € 2,5 tis. €
2022 595,9 tis. € 12,4 tis. €
2021 570,4 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,4 tis. €
  • Zásoby79,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky792 €
  • Krátkodobé pohľadávky16,5 tis. €
  • Finančné účty40,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku27,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie-368 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava v konkurze?

CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava tržby 624,6 tis. €.

Je firma CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava platiteľom DPH?

CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava sídli?

CompAct - spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava má sídlo na adrese Šafárikova 17/505, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026