ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 17077231
DIČ: 2020480715
IČ DPH: SK2020480715
Napájadlá 15, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Napájadlá 15, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 29. 4. 1991
Základné imanie: 92,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/325/V
Predmet podnikania (výber): - sieťotlač a poradenská činnosť s tým spojená; - kníhtlač; - stravovacie služby-pohostinská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudmila Čintalanová od 1. 10. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Švajlenka od 19. 8. 2022
    spoločník
  • Mgr. Zuzana Sánchez od 19. 8. 2022
    spoločník
  • Ľubica Švajlenková od 19. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALFOPA, spol. s r.o. Košice v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 26,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
26,5 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
425,5 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
40,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,9 tis., 2022 62,4 tis., 2023 23,8 tis., 2024 68,3 tis., 2025 26,5 tis.202145,9 tis.202262,4 tis.202323,8 tis.202468,3 tis.202526,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 3,2 mil., 2023 3,3 mil., 2024 3,5 mil., 2025 3,3 mil.20212,8 mil.20223,2 mil.20233,3 mil.20243,5 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 26,5 tis. €
2024 3,5 mil. € 68,3 tis. €
2023 3,3 mil. € 23,8 tis. €
2022 3,2 mil. € 62,4 tis. €
2021 2,8 mil. € 45,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok29,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby364,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky40,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky339,7 tis. €
  • Finančné účty2,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie92,9 tis. €
  • Fondy zo zisku20,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov285,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,5 tis. €
  • Rezervy46,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky600,1 tis. €
  • Bankové úvery957,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALFOPA, spol. s r.o. Košice v konkurze?

ALFOPA, spol. s r.o. Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALFOPA, spol. s r.o. Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALFOPA, spol. s r.o. Košice tržby 3,3 mil. €.

Je firma ALFOPA, spol. s r.o. Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALFOPA, spol. s r.o. Košice dosiahla zisk 26,5 tis. €.

Je ALFOPA, spol. s r.o. Košice platiteľom DPH?

ALFOPA, spol. s r.o. Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALFOPA, spol. s r.o. Košice sídli?

ALFOPA, spol. s r.o. Košice má sídlo na adrese Napájadlá 15, Košice, 040 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026