PROCONT, spol. s r.. Prešov

Aktívna spoločnosť
IČO: 00697591
DIČ: 2020517917
IČ DPH: SK2020517917
Kúpeľná A, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kúpeľná A, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 13. 7. 2010
Základné imanie: 595,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/67/P
Predmet podnikania (výber): Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických; Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických (len v oblasti pôsobnosti …; - vývoj, projektovanie, výroba a dodávky automatizovaných systémov a elktrotechnických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Straka od 1. 10. 2025
    konateľ
  • RNDr. Jaroslav Klimek od 15. 2. 2018
    konateľ
  • ASV a.s. od 20. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROCONT, spol. s r.. Prešov v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 94,7 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
94,7 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
32,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 377,3 tis., 2022 286,5 tis., 2023 517,4 tis., 2024 311,7 tis., 2025 94,7 tis.2021377,3 tis.2022286,5 tis.2023517,4 tis.2024311,7 tis.202594,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 4,5 mil., 2023 4,7 mil., 2024 5,3 mil., 2025 4,0 mil.20215,5 mil.20224,5 mil.20234,7 mil.20245,3 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 94,7 tis. €
2024 5,3 mil. € 311,7 tis. €
2023 4,7 mil. € 517,4 tis. €
2022 4,5 mil. € 286,5 tis. €
2021 5,5 mil. € 377,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok118,4 tis. €
  • Zásoby162,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty585,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie29,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie595,0 tis. €
  • Fondy zo zisku59,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov755,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie94,7 tis. €
  • Rezervy38,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky864,9 tis. €
  • Bankové úvery31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROCONT, spol. s r.. Prešov v konkurze?

PROCONT, spol. s r.. Prešov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROCONT, spol. s r.. Prešov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROCONT, spol. s r.. Prešov tržby 4,0 mil. €.

Je firma PROCONT, spol. s r.. Prešov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROCONT, spol. s r.. Prešov dosiahla zisk 94,7 tis. €.

Je PROCONT, spol. s r.. Prešov platiteľom DPH?

PROCONT, spol. s r.. Prešov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROCONT, spol. s r.. Prešov sídli?

PROCONT, spol. s r.. Prešov má sídlo na adrese Kúpeľná A, Prešov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026