Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne

Aktívna spoločnosť
IČO: 00696889
DIČ: 2020508457
IČ DPH: SK2020508457
Šarišské Čierne

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Šarišské Čierne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.42
Dátum vzniku: 1. 3. 1991
Základné imanie: 29,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/90/P
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárske výroba; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - lešenárske práce demolačné a zemné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Buvalič od 14. 3. 2003
    člen predstavenstva
  • Dana Šivecová od 22. 5. 2022
    člen predstavenstva
  • Helena Jurčová od 22. 5. 2022
    člen predstavenstva
  • Jozef Ferenc od 14. 3. 2003
    člen predstavenstva
  • Štefan Mariančík od 14. 3. 2003
    člen predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne v roku 2025 zvýšila stratu o 276 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 123,2 tis. €.

123,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
449,6 tis. €
Celkové výnosy
899,4 tis. €
Aktíva
657,3 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
−20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 −16,9 tis., 2018 20,4 tis., 2023 15,0 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 −4,0 tis.2014−16,9 tis.201820,4 tis.202315,0 tis.2024−1,1 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 7,5 tis., 2018 167,0 tis., 2023 89,0 tis., 2024 135,6 tis., 2025 123,2 tis.20147,5 tis.2018167,0 tis.202389,0 tis.2024135,6 tis.2025123,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,2 tis. € -4,0 tis. €
2024 135,6 tis. € -1,1 tis. €
2023 89,0 tis. € 15,0 tis. €
2018 167,0 tis. € 20,4 tis. €
2014 7,5 tis. € -16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok251,6 tis. €
  • Zásoby153,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky255,3 tis. €
  • Finančné účty239,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie657,3 tis. €
  • Záväzky242,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne v konkurze?

Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne tržby 123,2 tis. €.

Je firma Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne vykázala stratu 4,0 tis. €.

Je Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne platiteľom DPH?

Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne sídli?

Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne má sídlo na adrese Šarišské Čierne, 086 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026