Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke

Aktívna spoločnosť
IČO: 00694843
DIČ: 2020426331
IČ DPH: SK2020426331
Tvrdošín

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Tvrdošín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.10
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 17,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/15/L
Predmet podnikania (výber): - podnikanie v poľnohospodárskej výrobe a v lesníctve vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výr…; - nákup a predaj tovaru v rámci voľ.živn. okrem drahých kovov; - predaj, údržba a oprava motor.vozidiel., predaj pohonných hmôt …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 40,8 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 343,6 tis. €.

343,6 tis. €
Tržby
40,8 tis. €
Zisk
881,1 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
676,9 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
35,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 139,5 tis., 2022 116,2 tis., 2023 762, 2024 31,3 tis., 2025 40,8 tis.2021139,5 tis.2022116,2 tis.2023762202431,3 tis.202540,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 201,2 tis., 2022 260,0 tis., 2023 255,1 tis., 2024 224,6 tis., 2025 343,6 tis.2021201,2 tis.2022260,0 tis.2023255,1 tis.2024224,6 tis.2025343,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 343,6 tis. € 40,8 tis. €
2024 224,6 tis. € 31,3 tis. €
2023 255,1 tis. € 762 €
2022 260,0 tis. € 116,2 tis. €
2021 201,2 tis. € 139,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok775,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,3 tis. €
  • Zásoby198,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky121,6 tis. €
  • Finančné účty14,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie162,5 tis. €
  • Kapitálové fondy94,5 tis. €
  • Fondy zo zisku340,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,8 tis. €
  • Rezervy10,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky144,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie281,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke v konkurze?

Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke tržby 343,6 tis. €.

Je firma Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke dosiahla zisk 40,8 tis. €.

Je Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke platiteľom DPH?

Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke sídli?

Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke má sídlo na adrese Tvrdošín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026