Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00694321
DIČ: 2020424318
IČ DPH: SK2020424318
Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.50
Dátum vzniku: 12. 2. 1991
Základné imanie: 3,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/39/L
Predmet podnikania (výber): - výroba kovového tovaru - súčiastok vyráb. cestou prášk. metalur.; - výroba dielov pre automobilový priemysel; - lisovanie, spekanie, kalibrovanie, povrch. úpravy-prášk. metalurg. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Michael Schleicher od 18. 4. 2016
    konateľ
  • Ing. Vladimír Toman od 6. 4. 1994
    konateľ
  • Miba Sinter Holding GmbH & Co KG od 3. 2. 2022
    spoločník
  • Ing. Roman Vrabček od 8. 7. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Miba Sinter Slovakia s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 42 % na 4,2 mil. € a tržby jej narástli o 7 % na 106,5 mil. €.

106,5 mil. €
Tržby
4,2 mil. €
Zisk
152,8 mil. €
Celkové výnosy
94,9 mil. €
Aktíva
64,5 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 985,8 tis., 2023 3,6 mil., 2024 9,2 mil., 2025 7,2 mil., 2026 4,2 mil.2022985,8 tis.20233,6 mil.20249,2 mil.20257,2 mil.20264,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 82,1 mil., 2023 83,1 mil., 2024 98,8 mil., 2025 99,6 mil., 2026 106,5 mil.202282,1 mil.202383,1 mil.202498,8 mil.202599,6 mil.2026106,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 147,2 mil., 2026 152,8 mil.2022–2023–2024–2025147,2 mil.2026152,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 2,6 mil., 2026 1,3 mil.2022–2023–2024–20252,6 mil.20261,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 106,5 mil. € 4,2 mil. €
2025 99,6 mil. € 7,2 mil. €
2024 98,8 mil. € 9,2 mil. €
2023 83,1 mil. € 3,6 mil. €
2022 82,1 mil. € 985,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok18,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok50,5 mil. €
  • Zásoby13,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,1 mil. €
  • Finančné účty638,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie718,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,7 mil. €
  • Kapitálové fondy38,2 tis. €
  • Fondy zo zisku369,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,2 mil. €
  • Rezervy2,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky5,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky22,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Miba Sinter Slovakia s.r.o. v konkurze?

Miba Sinter Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Miba Sinter Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Miba Sinter Slovakia s.r.o. tržby 106,5 mil. €.

Je firma Miba Sinter Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Miba Sinter Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 4,2 mil. €.

Je Miba Sinter Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Miba Sinter Slovakia s.r.o. sídli?

Miba Sinter Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026