REPO HUMENNÉ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00689980
DIČ: 2020510613
IČ DPH: SK2020510613
Ševčenkova 10, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ševčenkova 10, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 5. 12. 1990
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/18626/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu - priemyselné výrobky a materiály, potravinárske výrobky, poľnohospodárske výrobky, sklo, po…; nákup a predaj priemyselných a strojárenských výrobkov; výroba a predaj nábytkových doplnkov a dielcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Beáta Heverová od 19. 5. 2007
    konateľspoločník
  • Zdenek Hevera od 19. 5. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REPO HUMENNÉ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 234 € a tržby jej klesli o 9 % na 581,8 tis. €.

581,8 tis. €
Tržby
234 €
Zisk
584,1 tis. €
Celkové výnosy
228,2 tis. €
Aktíva
148,7 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27, 2022 133, 2023 1,5 tis., 2024 1,3 tis., 2025 234202127202213320231,5 tis.20241,3 tis.2025234
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 730,4 tis., 2022 684,8 tis., 2023 641,8 tis., 2024 638,5 tis., 2025 581,8 tis.2021730,4 tis.2022684,8 tis.2023641,8 tis.2024638,5 tis.2025581,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 581,8 tis. € 234 €
2024 638,5 tis. € 1,3 tis. €
2023 641,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 684,8 tis. € 133 €
2021 730,4 tis. € 27 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,0 tis. €
  • Zásoby132,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,2 tis. €
  • Finančné účty19,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy33,8 tis. €
  • Fondy zo zisku5,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov102,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie234 €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,5 tis. €
  • Bankové úvery22 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REPO HUMENNÉ, s.r.o. v konkurze?

REPO HUMENNÉ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REPO HUMENNÉ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REPO HUMENNÉ, s.r.o. tržby 581,8 tis. €.

Je firma REPO HUMENNÉ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REPO HUMENNÉ, s.r.o. dosiahla zisk 234 €.

Je REPO HUMENNÉ, s.r.o. platiteľom DPH?

REPO HUMENNÉ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REPO HUMENNÉ, s.r.o. sídli?

REPO HUMENNÉ, s.r.o. má sídlo na adrese Ševčenkova 10, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026