MATERNA Information & Communications s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00685526
DIČ: 2020298478
IČ DPH: SK2020298478
Prievozská ulica 4/C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská ulica 4/C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 5. 11. 1990
Základné imanie: 866,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/173/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie software; nákup, predaj a sprostredkovanie výpočtovej, kancelárskej a komunikačnej techniky; organizovanie školení, prednášok a seminárov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ludger Koslowski od 12. 12. 2019
    konateľ
  • Materna Information & Communications SE od 31. 7. 2026
    spoločník
  • Igor Koška od 12. 12. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MATERNA Information & Communications s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
27,2 tis. €
Strata
6,1 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
81,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 237,7 tis., 2022 135,0 tis., 2023 349,4 tis., 2024 186,2 tis., 2025 −27,2 tis.2021237,7 tis.2022135,0 tis.2023349,4 tis.2024186,2 tis.2025−27,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 4,3 mil., 2023 6,0 mil., 2024 6,2 mil., 2025 6,1 mil.20212,9 mil.20224,3 mil.20236,0 mil.20246,2 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € -27,2 tis. €
2024 6,2 mil. € 186,2 tis. €
2023 6,0 mil. € 349,4 tis. €
2022 4,3 mil. € 135,0 tis. €
2021 2,9 mil. € 237,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky624,6 tis. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie397,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie866,6 tis. €
  • Fondy zo zisku39,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov609,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-27,2 tis. €
  • Rezervy276,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky420,1 tis. €
  • Bankové úvery523 €
  • Časové rozlíšenie251,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MATERNA Information & Communications s.r.o. v konkurze?

MATERNA Information & Communications s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MATERNA Information & Communications s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MATERNA Information & Communications s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma MATERNA Information & Communications s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MATERNA Information & Communications s.r.o. vykázala stratu 27,2 tis. €.

Je MATERNA Information & Communications s.r.o. platiteľom DPH?

MATERNA Information & Communications s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MATERNA Information & Communications s.r.o. sídli?

MATERNA Information & Communications s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská ulica 4/C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026