G A M M A , spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00614343
DIČ: 2020459331
IČ DPH: SK2020459331
Zvolenská cesta 25, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 25, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 18. 6. 1991
Základné imanie: 37,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/99/S
Predmet podnikania (výber): - obchodná a sprostredkovateľská činnosť mimo riadnej predajne so všetkými druhmi tovarov, na ktoré nie je potrebné o…; - strojárska výroba

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Husík od 6. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Miroslav Zatloukal od 6. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Renáta Čiefová od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G A M M A , spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 386,8 tis. €.

386,8 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
387,6 tis. €
Celkové výnosy
263,5 tis. €
Aktíva
155,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,9 tis., 2022 40,8 tis., 2023 5,7 tis., 2024 −11,3 tis., 2025 7,7 tis.202140,9 tis.202240,8 tis.20235,7 tis.2024−11,3 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 414,7 tis., 2022 398,1 tis., 2023 389,1 tis., 2024 366,7 tis., 2025 386,8 tis.2021414,7 tis.2022398,1 tis.2023389,1 tis.2024366,7 tis.2025386,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 386,8 tis. € 7,7 tis. €
2024 366,7 tis. € -11,3 tis. €
2023 389,1 tis. € 5,7 tis. €
2022 398,1 tis. € 40,8 tis. €
2021 414,7 tis. € 40,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,8 tis. €
  • Zásoby86,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky19,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 tis. €
  • Finančné účty126,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie37,2 tis. €
  • Fondy zo zisku704 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov110,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-742 €
  • Krátkodobé záväzky108,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G A M M A , spol. s r.o. v konkurze?

G A M M A , spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G A M M A , spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G A M M A , spol. s r.o. tržby 386,8 tis. €.

Je firma G A M M A , spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G A M M A , spol. s r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je G A M M A , spol. s r.o. platiteľom DPH?

G A M M A , spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G A M M A , spol. s r.o. sídli?

G A M M A , spol. s r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 25, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026