PD Lefantovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 00614033
DIČ: 2020409270
IČ DPH: SK2020409270
Dolné Lefantovce

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Dolné Lefantovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 5,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/3/N
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárstvo, poľovníctvo a súvisiace služby; - výroba hotových krmív; - výroba kovových konštrukcií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Páleníková od 17. 3. 2017
    člen predstavenstva
  • Ing. Róbert Páleník od 17. 3. 2017
    člen predstavenstva
  • Tibor Páleník od 17. 3. 2017
    člen dozornej radyčlen predstavenstva
  • Ing. Eduard Šatura od 17. 3. 2017
    člen dozornej rady
  • Marta Gažiová od 17. 3. 2017
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Lefantovce v roku 2025 zvýšila zisk o 197 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,5 tis., 2022 41,8 tis., 2023 −237,0 tis., 2024 4,0 tis., 2025 11,8 tis.202149,5 tis.202241,8 tis.2023−237,0 tis.20244,0 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 958,5 tis., 2022 1,9 mil., 2023 860,2 tis., 2024 1,8 mil., 2025 1,4 mil.2021958,5 tis.20221,9 mil.2023860,2 tis.20241,8 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 11,8 tis. €
2024 1,8 mil. € 4,0 tis. €
2023 860,2 tis. € -237,0 tis. €
2022 1,9 mil. € 41,8 tis. €
2021 958,5 tis. € 49,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby608,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky133,2 tis. €
  • Finančné účty347,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,6 tis. €
  • Kapitálové fondy774,5 tis. €
  • Fondy zo zisku372,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov861,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,8 tis. €
  • Rezervy13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky399,7 tis. €
  • Bankové úvery54,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Lefantovce v konkurze?

PD Lefantovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Lefantovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Lefantovce tržby 1,4 mil. €.

Je firma PD Lefantovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Lefantovce dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je PD Lefantovce platiteľom DPH?

PD Lefantovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Lefantovce sídli?

PD Lefantovce má sídlo na adrese Dolné Lefantovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026