INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00604542
DIČ: 2020300546
IČ DPH: SK2020300546
Zátišie 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zátišie 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 23. 1. 1991
Základné imanie: 14,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2000
Spisová značka: Sro/389/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie inžinierskych, bytových, občianskych, priemyselných stavieb, poradenská a konzultačná činnosť v stavebníctve; sprostredkovanie, nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie elektroinštalačných prác …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Starosta od 23. 8. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 46,2 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
46,2 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
877,7 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,1 tis., 2022 33,6 tis., 2023 59,0 tis., 2024 69,5 tis., 2025 46,2 tis.202137,1 tis.202233,6 tis.202359,0 tis.202469,5 tis.202546,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,8 mil., 2022 3,5 mil., 2023 5,4 mil., 2024 5,0 mil., 2025 3,8 mil.20214,8 mil.20223,5 mil.20235,4 mil.20245,0 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 46,2 tis. €
2024 5,0 mil. € 69,5 tis. €
2023 5,4 mil. € 59,0 tis. €
2022 3,5 mil. € 33,6 tis. €
2021 4,8 mil. € 37,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok258,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok203,1 tis. €
  • Zásoby143,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky552,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky816,2 tis. €
  • Finančné účty5,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,2 tis. €
  • Fondy zo zisku25,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov791,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,2 tis. €
  • Rezervy21,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky753,2 tis. €
  • Bankové úvery318,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. v konkurze?

INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. dosiahla zisk 46,2 tis. €.

Je INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. platiteľom DPH?

INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. sídli?

INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s r.o. má sídlo na adrese Zátišie 12, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026