Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec

Aktívna spoločnosť
IČO: 00223247
DIČ: 2020424186
IČ DPH: SK2020424186
Družstevná 414, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Družstevná 414, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.41
Dátum vzniku: 21. 10. 1972
Základné imanie: 136,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/153/L
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska a lesnícka výroba, včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov a plodov z…; - ubytovacie zariadenie; - iné ubytovacie možnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. MVDr. Blažej Bystrianský od 24. 8. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Marian Železník od 22. 9. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Žofia Železníková od 18. 8. 2020
    člen predstavenstva
  • Anton Šiška od 18. 8. 2020
    člen dozornej rady
  • Eduard Lajčin od 16. 3. 2006
    člen dozornej rady
  • Ing. Štefan Pintek od 24. 8. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec v roku 2025 zvýšila zisk na 112,2 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
112,2 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
43,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 162,8 tis., 2022 144,7 tis., 2023 34,4 tis., 2024 2,7 tis., 2025 112,2 tis.2021162,8 tis.2022144,7 tis.202334,4 tis.20242,7 tis.2025112,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,7 mil.20211,1 mil.20221,4 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 112,2 tis. €
2024 1,6 mil. € 2,7 tis. €
2023 1,5 mil. € 34,4 tis. €
2022 1,4 mil. € 144,7 tis. €
2021 1,1 mil. € 162,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 mil. €
  • Zásoby810,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky248,6 tis. €
  • Finančné účty39,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie614,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,3 mil. €
  • Fondy zo zisku1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie112,2 tis. €
  • Rezervy53,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky517,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky859,3 tis. €
  • Bankové úvery1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie60,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec v konkurze?

Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec tržby 1,7 mil. €.

Je firma Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec dosiahla zisk 112,2 tis. €.

Je Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec platiteľom DPH?

Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec sídli?

Roľnícke podielnícke družstvo Zuberec má sídlo na adrese Družstevná 414, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026