Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.)

Aktívna spoločnosť
IČO: 00211087
DIČ: 2020451411
IČ DPH: SK2020451411
Viedenská cesta 3-7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Viedenská cesta 3-7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.30
Dátum vzniku: 29. 12. 2005
Základné imanie: 5,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/10/B
Predmet podnikania (výber): obchodná a sprostredkovateľská činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; služby v oblasti výstavníctva; propagačná a reklamná agentúra …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 297,7 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
297,7 tis. €
Strata
8,3 mil. €
Celkové výnosy
25,3 mil. €
Aktíva
18,8 mil. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
66,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 764, 2022 717, 2023 426,6 tis., 2024 100,5 tis., 2025 −297,7 tis.202176420227172023426,6 tis.2024100,5 tis.2025−297,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,9 mil., 2022 7,5 mil., 2023 8,1 mil., 2024 8,7 mil., 2025 7,3 mil.20213,9 mil.20227,5 mil.20238,1 mil.20248,7 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € -297,7 tis. €
2024 8,7 mil. € 100,5 tis. €
2023 8,1 mil. € 426,6 tis. €
2022 7,5 mil. € 717 €
2021 3,9 mil. € 764 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,7 mil. €
  • Zásoby271,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky204,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky381,1 tis. €
  • Finančné účty9,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie65,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,9 mil. €
  • Kapitálové fondy5,6 mil. €
  • Fondy zo zisku5,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-297,7 tis. €
  • Rezervy2,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky347,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie931,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) v konkurze?

Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) tržby 7,3 mil. €.

Je firma Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) vykázala stratu 297,7 tis. €.

Je Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) platiteľom DPH?

Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) sídli?

Incheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.) má sídlo na adrese Viedenská cesta 3-7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026