Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov

Aktívna spoločnosť
IČO: 00210501
DIČ: 2020477921
IČ DPH: SK2020477921
ulica neznáma, Prenčov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: ulica neznáma, Prenčov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.10
Dátum vzniku: 16. 8. 2005
Základné imanie: 2,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/926/S
Predmet podnikania (výber): - cestná nákladná vnútroštátna doprava; - nepravidelná cestná doprava osôb; - reštauračné služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ilias de Feijter od 14. 3. 2025
    člen predstavenstva
  • Axel de Feijter od 14. 3. 2025
    člen dozornej rady
  • Johanna Vervoorn od 14. 3. 2025
    člen dozornej rady
  • Paul de Feijter od 14. 3. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 mil. € a tržby jej klesli o 39 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
1,5 mil. €
Strata
1,8 mil. €
Celkové výnosy
8,5 mil. €
Aktíva
803,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
−52,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 75,0 tis., 2019 41,2 tis., 2023 −25,6 tis., 2024 15,0 tis., 2025 −1,5 mil.201875,0 tis.201941,2 tis.2023−25,6 tis.202415,0 tis.2025−1,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 2,8 mil., 2019 1,7 mil., 2023 1,6 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,2 mil.20182,8 mil.20191,7 mil.20231,6 mil.20242,0 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € -1,5 mil. €
2024 2,0 mil. € 15,0 tis. €
2023 1,6 mil. € -25,6 tis. €
2019 1,7 mil. € 41,2 tis. €
2018 2,8 mil. € 75,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok664 €
  • Zásoby2,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky32,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky695,3 tis. €
  • Finančné účty209,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,3 mil. €
  • Kapitálové fondy353,1 tis. €
  • Fondy zo zisku196,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov397,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 mil. €
  • Rezervy52,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky699,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 mil. €
  • Bankové úvery249,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie997,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov v konkurze?

Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov tržby 1,2 mil. €.

Je firma Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov vykázala stratu 1,5 mil. €.

Je Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov platiteľom DPH?

Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov sídli?

Roľnícke družstvo "Sitno" Prenčov má sídlo na adrese ulica neznáma, Prenčov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026